Raspored

RASPORED +

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK
PETAK
SUBOTA
NEDJELJA

DANAS

Nedjelja

Diadora TV Zadar
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 08:10Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:45Hrvatske Šume – Hrvatsko zlato, informativni program
  • 09:15Rondo shop, teleprodaja
  • 09:30Rondo shop, teleprodaja
  • 09:45Bctv, teleprodaja
  • 10:00Volim svoje, emisija o kulturi
  • 10:30Rondo shop, teleprodaja
  • 10:45Rondo shop, teleprodaja
  • 11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Dobro je znati, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Agroturizam, informativni program
  • 13:30Bez kompromisa, informativni program
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Zadarske kronike, informativni program
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Kreatori istine, informativni program
  • 16:00Iz srca europe, informativni program
  • 16:30Život manjina, informativni program
  • 17:00Bctv, teleprodaja
  • 17:15Rondo shop, teleprodaja
  • 17:30Sport nedjeljom, sportska emisija
  • 19:00Dečko, dama i Ana, zabavna emisija
  • 20:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 21:00U mreži politike, informativni talk show
  • 22:00Iz srca europe, informativni program
  • 22:30Dalmatina, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 10:00Savršeni auto , zabavna emisija
  • 11:00Rondo shop, teleprodaja
  • 11:30Terca, glazbeni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Rondo shop, teleprodaja
  • 13:30Rondo shop, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 14:45Vijesti, informativni program
  • 15:00Bctv, teleprodaja
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Rondo shop, teleprodaja
  • 15:45Rondo shop, teleprodaja
  • 16:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 18:00Kulturno D, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 20:05U ime naroda, informativni program
  • 21:05Sportafon, informativni program
  • 22:00Vijesti, informativni program
  • 22:35Bctv, teleprodaja
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 10:00Savršeni auto , zabavna emisija
  • 11:00Rondo shop, teleprodaja
  • 11:30Terca, glazbeni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Život manjina, informativni program
  • 14:00Rondo shop, teleprodaja
  • 14:15Rondo shop, teleprodaja
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Vijesti, informativni program
  • 15:00Bctv, teleprodaja
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Rondo shop, teleprodaja
  • 15:45Rondo shop, teleprodaja
  • 16:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 18:00Rondo shop, teleprodaja
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Halo doktore, informativni program
  • 19:30Biblijska istina – Priča o milosti, vjerski program
  • 20:00Volim svoje, emisija o kulturi
  • 20:30Dalmatina, informativni program
  • 21:00U ime naroda, informativni program
  • 22:00Vijesti, informativni program
  • 22:30Dobro je znati, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 10:00Savršeni auto , zabavna emisija
  • 11:00Rondo shop, teleprodaja
  • 11:30Terca, glazbeni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Dalmatina, informativni program
  • 14:00Rondo shop, teleprodaja
  • 14:15Rondo shop, teleprodaja
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Vijesti, informativni program
  • 15:00Rondo shop, teleprodaja
  • 15:15Rondo shop, teleprodaja
  • 15:30Bctv, teleprodaja
  • 15:45Bctv, teleprodaja
  • 16:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 18:00Halo doktore, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Gaudeamus , informativni program
  • 19:30Orbis EU, informativni program
  • 20:00U mreži politike, informativni talk show
  • 21:05Sportafon, informativni program
  • 22:00Vijesti, informativni program
  • 22:30Biblijska istina – Priča o milosti, vjerski program
  • 22:45Rondo shop, teleprodaja
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 10:00Savršeni auto , zabavna emisija
  • 11:00Rondo shop, teleprodaja
  • 11:30Terca, glazbeni program
  • 13:00Rondo shop, teleprodaja
  • 13:15Rondo shop, teleprodaja
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Dobro je znati, informativni program
  • 14:30Bctv, teleprodaja
  • 14:45Vijesti, informativni program
  • 15:00Rondo shop, teleprodaja
  • 15:15Rondo shop, teleprodaja
  • 15:30Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 17:30Kulturno D, informativni program
  • 18:00Orbis EU, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Bctv, teleprodaja
  • 19:15Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 19:30Rupa u glavi, emisija o kulturi
  • 20:00Savršeni auto , zabavna emisija
  • 21:00Bctv, teleprodaja
  • 21:15Biblijska istina – Priča o milosti, vjerski program
  • 21:30Gaudeamus , informativni program
  • 22:00Vijesti, informativni program
  • 22:30Volim svoje, emisija o kulturi
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 10:00Savršeni auto , zabavna emisija
  • 11:00Rondo shop, teleprodaja
  • 11:30Terca, glazbeni program
  • 13:00Bctv, teleprodaja
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Rondo shop, teleprodaja
  • 13:45Rondo shop, teleprodaja
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:30Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:45Vijesti, informativni program
  • 15:00Dečko, dama i Ana, zabavna emisija
  • 16:00Pomalo, mozaična informativna emisija
  • 18:00Bctv, teleprodaja
  • 18:15Rondo shop, teleprodaja
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Agroturizam, informativni program
  • 19:30Dalmatina, informativni program
  • 20:00Kreatori istine, informativni program
  • 21:05Sportafon, informativni program
  • 22:00Vijesti, informativni program
  • 22:45Rondo shop, teleprodaja
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:25Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 07:55Hrvatske Šume – Hrvatsko zlato, informativni program
  • 08:15Rondo shop, teleprodaja
  • 08:30Rondo shop, teleprodaja
  • 08:45Biti perlica, emisija za djecu
  • 09:15Agroturizam, informativni program
  • 09:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 10:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 11:00Zadarske kronike, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Bctv, teleprodaja
  • 12:00U mreži politike, informativni talk show
  • 13:00Kulturno D, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Vijesti, informativni program
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:30Halo doktore, informativni program
  • 15:00Kreatori istine, informativni program
  • 16:00U ime naroda, informativni program
  • 17:00Rondo shop, teleprodaja
  • 17:15Rondo shop, teleprodaja
  • 17:30Gaudeamus , informativni program
  • 18:00Život manjina, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Rupa u glavi, emisija o kulturi
  • 19:30Bez kompromisa, informativni program
  • 20:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 21:00Dečko, dama, Ana, zabavna emisija
  • 22:00Vijesti, informativni program
  • 22:45Rondo shop, teleprodaja
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 08:10Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:45Hrvatske Šume – Hrvatsko zlato, informativni program
  • 09:15Rondo shop, teleprodaja
  • 09:30Rondo shop, teleprodaja
  • 09:45Bctv, teleprodaja
  • 10:00Volim svoje, emisija o kulturi
  • 10:30Rondo shop, teleprodaja
  • 10:45Rondo shop, teleprodaja
  • 11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Dobro je znati, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Agroturizam, informativni program
  • 13:30Bez kompromisa, informativni program
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Zadarske kronike, informativni program
  • 14:45Bctv, teleprodaja
  • 15:00Kreatori istine, informativni program
  • 16:00Iz srca europe, informativni program
  • 16:30Život manjina, informativni program
  • 17:00Bctv, teleprodaja
  • 17:15Rondo shop, teleprodaja
  • 17:30Sport nedjeljom, sportska emisija
  • 19:00Dečko, dama i Ana, zabavna emisija
  • 20:00Odaberi zdravlje, teleprodaja
  • 21:00U mreži politike, informativni talk show
  • 22:00Iz srca europe, informativni program
  • 22:30Dalmatina, informativni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
DOWNLOAD XMLTV