Raspored emitiranja

>
Raspored emitiranja
Raspored

RASPORED +

PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
ČETVRTAK

DANAS

PETAK

SUTRA

SUBOTA
NEDJELJA

Četvrtak

Diadora TV Zadar
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Stav, kontakt program uživo
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Halo doktore, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Naša baština, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00U mreži politike, informativni talk show
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Duhovne misli, vjerski program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 17:30Kulturno D, informativni program
  • 18:00Do cilja, sportski program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Izbori 2021 – Nediljko Bubnjar, kandidat HDZ-a za načelnika Općine Škabrnja, izborni program
  • 19:30Izbori 2021 – Višeslav Dokoza, nezavisni kandidat za načelnika Općine Starigrad, izborni program
  • 20:00Budnica, talk show
  • 21:00Izbori 2021 – HDZ GO Zadar (1), reportaža
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05Vijesti, informativni program
  • 22:35U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:30Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:30Biti perlica , emisija za djecu
  • 09:00Zvjezdani Show, zabavni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45Bctv, teleprodaja
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Zadarske kronike, informativni program
  • 12:45Žurnal, zabavna emisija
  • 13:15Život manjina, informativni program
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Gaudeamus, informativni program
  • 14:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Mali, a veliki…, emisija za djecu
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00KolibriS, informativni program
  • 18:00Do cilja, sportski program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Tržnica, informativni program
  • 19:10Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00Budnica, talk show
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05Vijesti, informativni program
  • 22:35U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25KolibriS, informativni program
  • 09:30Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Do cilja, sportski program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Gaudeamus, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00Mali, a veliki…, emisija za djecu
  • 14:30Zadarske kronike, informativni program
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Budnica, talk show
  • 18:00Duhovne misli, vjerski program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 19:45Biblijska Istina – Priča o Milosti, vjerski program
  • 20:00IZBORI 2021 – Šah Mat – Ivica Musić, informativni program
  • 20:30IZBORI 2021 –  Darko Ročak Smolić, kandidat HNS-a za načelnika Općine Sukošan, izborni program
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05Vijesti, informativni program
  • 22:35U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Stav, kontakt program uživo
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Duhovne misli, vjerski program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00Tarzanove epske avanture, pustolovna serija
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Naša baština, informativni program
  • 17:30Zadarske kronike, informativni program
  • 18:00Halo doktore, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00U prvom planu, informativni program
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05Dalmatina, informativni program
  • 22:35U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Stav, kontakt program uživo
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Halo doktore, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Naša baština, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 14:00U mreži politike, informativni talk show
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Duhovne misli, vjerski program
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Najveći redatelji Hollywooda, dokumentarni program
  • 17:30Kulturno D, informativni program
  • 18:00Do cilja, sportski program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Izbori 2021 – Nediljko Bubnjar, kandidat HDZ-a za načelnika Općine Škabrnja, izborni program
  • 19:30Izbori 2021 – Višeslav Dokoza, nezavisni kandidat za načelnika Općine Starigrad, izborni program
  • 20:00Budnica, talk show
  • 21:00Izbori 2021 – HDZ GO Zadar (1), reportaža
  • 21:05Stav, kontakt program uživo
  • 22:05Vijesti, informativni program
  • 22:35U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma,
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:25Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 09:35Biti perlica , emisija za djecu
  • 10:00Vijesti, informativni program
  • 10:30Bctv, teleprodaja
  • 10:45U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 11:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Budnica, talk show
  • 13:15Bctv, teleprodaja
  • 13:30Kulturno D, informativni program
  • 14:00Bctv, teleprodaja
  • 14:15Pogled izbliza, dokumentarni program
  • 14:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 15:00Vijesti, informativni program
  • 15:15Bctv, teleprodaja
  • 15:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 16:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 17:00Agroturizam, informativni program
  • 17:30Žurnal, zabavna emisija
  • 18:00Bez kompromisa, informativni program
  • 18:25Reportaža Nastavak nabave nove autobusa za Liburniju, reportaža
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Izbori 2021 – HDZ GO Zadar  (2), reportaža
  • 19:05Izbori 2021 – HDZ ŽO Zadar, reportaža
  • 19:15Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 20:00Izbori 2021 – Viktor Prtenjača, kandidat HDZ-a za načelnika Općine Polača, izborni program
  • 20:30Izbori 2021 – Iris Ukić Kotarac, kandidatkinja Nezavisne liste Stipe Petrine za zamjenicu župana Šibensko – kninske županije, izborni program
  • 21:00Izbori 2021 – Branko Dukić, kandidat HDZ-a za gradonačelnika Grada Zadra, izborni program
  • 21:30Izbori 2021 – Božidar Longin, kandidat HDZ-aza župana Zadarske županije, izborni program
  • 22:00Izbori 2021 – Davor Lončar – kandidat HDZ-a na listi za županijsku skupštinu Zadarske županije, izborni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 02:00Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 07:55Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:15Tržnica, informativni program
  • 08:25Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 09:35One nastupaju, zabavna emisija
  • 10:30U prvom planu, informativni program
  • 11:30Bctv, teleprodaja
  • 11:45Bctv, teleprodaja
  • 12:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 13:00Agroturizam, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Bctv, teleprodaja
  • 14:00Vijesti, informativni program
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:30Fio Show, zabavna emisija
  • 17:30Gaudeamus, informativni program
  • 18:00Život manjina, informativni program
  • 18:30Vijesti, informativni program
  • 19:00Biblijska Istina – Priča o Milosti, vjerski program
  • 19:15U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 19:30Najbolja zabava, zabavna emisija
  • 20:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 21:00Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 22:15Vijesti, informativni program
  • 22:45Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
  • 00:20Kraj programa
  • 07:00Dalmatinska pisma, glazbeni program
  • 08:10Vježbanjem do forme, edukativno-zabavni program
  • 08:45U mreži politike, informativni talk show
  • 09:45Bctv, teleprodaja
  • 10:00Žurnal, zabavna emisija
  • 10:30Mali, a veliki…, emisija za djecu
  • 11:00Agrokultura, poljoprivredna emisija
  • 12:00Bctv, teleprodaja
  • 12:15Bez kompromisa, informativni program
  • 12:45Bctv, teleprodaja
  • 13:00Dalmatina, informativni program
  • 13:30Bctv, teleprodaja
  • 13:45Do cilja, sportski program
  • 14:15Bctv, teleprodaja
  • 14:30Zadarske kronike, informativni program
  • 15:00Zdrava jabuka, teleprodaja
  • 16:00Zvjezdani Show, zabavni program
  • 17:30Dečko, dama i Ana , zabavna emisija
  • 18:45One nastupaju, zabavna emisija
  • 19:30U zdrav mozak 15 (12), zabavna emisija
  • 20:00Fio Show, zabavna emisija
  • 23:00Zapisano u zvijezdama (18), teleprodaja
DOWNLOAD XMLTV

Program Diadora TV-a možete pronaći putem:

  • Zemaljskih antena na MUX D. 31 . kanalu,
  • MAX TV-a na 819. kanalu/poziciji,
  • A1/Bnet platforme na 708. kanalu/poziciji.
  • OptiTV-a na 613. kanalu/poziciji.

Kontakt

Diadora televizija
Franka Lisice 93, 23 000 Zadar
tel. +385 23 335 767
e-mail: desk@diadora.tv

Diadora Media - video news

© 2021 Diadora media d.o.o.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart